28
Benu Restaurant
Unikátní propojení asijsko-evropských chutí
Rezervace

Benu Vám nabízí

Jsme potěšeni, že uvažujete nad uspořádáním firemní, společenské či jiné akce v prostorech naší restaurace. Vzhledem ke skutečnosti, že restaurace Benu má k dispozici 120 míst na sezení, jeví se jako vhodná pro pořádání hudebních, kulturních akcí, svateb, rautů, loučení se svobodou, narozeninových oslav pro děti i dospělé, křtin či firemních večírků. V celé restauraci je možné využít bezplatně Wi-Fi.

Zajistíme k Vaší akci VŠECHNO, co si budete přát. Dle Vaší představy jsme schopni zajistit doprovodné služby (hudba, zábava, ubytování, doprava, notář, hostesky, atd.).

 

Nespornou výhodou restaurace je silná tloušťka zdí, díky kterým se salonky restaurace staly ideálním místem pro zajištění soukromí při prezentacích, schůzkách, jednání, či výjezdních zasedání obchodních společností nebo pořádání kurzů s možností následné degustace jídel či vína.

 

Restaurace Benu navazuje na starou tradici pořádání svateb v Domě U Erbu, ve kterém sídlí. Vytvoříme pro Vás neopakovatelnou atmosféru a vynaložíme maximální úsilí k tomu, aby každá Vaše akce u nás patřila mezi nezapomenutelné zážitky Vašeho života.

Kde nás najdete

BENU Restaurant
Zámecké náměstí 26
Frýdek - Místek

 

GPS souřadnice:

49°41´8.650"N, 18°20´54.909"E

Kontakt

info@benucz.com

Tel. +420 725 997 888 (Czech, English)

Tel. +420 606 091 475 (Korean)

Otevírací doba:
PO-SO 11:00-20:00

Najdete nás na