28
Benu Restaurant
Unikátní propojení asijsko-evropských chutí
Rezervace

Úvodní slovo

Restaurace Benu byla otevřena v roce 2013 na starobylém náměstí Frýdku-Místku s cílem nabídnout to nejlepší z pan-asijské gastronomie pro českou i zahraniční klientelu. Citlivou rekonstrukcí se podařilo spojit historické prvky památky domu U Erbu s moderními požadavky klientů na čistotu, světlo, originalitu a vzdušnost prostoru, čímž byl restauraci vdechnut neobvyklý genius loci.

Aby byly uspokojeny veškeré požadavky klientů na místo stolování, celkový počet 120 míst je rozprostřen do hlavního sálu „Main Boat“, většího salonku „Karaoke“, menšího salonku s výzdobou „Little Asia“, vybavených luxusním nábytkem z masivního dřeva, který respektuje korejský design a prosvětlených kójí s tradičními ornamenty.

 

Restaurace Benu si klade za cíl nabídnout svým klientům špičkové služby v oblasti gastronomie, maximálně vyjít vstříc jakkoliv nadstandardním požadavkům zákazníků a respektovat individuální potřeby a kulturu každého z nich. Nabízí to nejlepší z asijské kuchyně. Specifická atmosféra, která se utvořila v oblasti Frýdku-Místku, kde se setkávají kultury místní s novou kulturou východní, se stala motivací majitelů restaurace pro vznik nové a neotřelé kuchyně, která by umožňovala vychutnat si svá oblíbená jídla oběma skupinám a tím je spojila.

Kde nás najdete

BENU Restaurant
Zámecké náměstí 26
Frýdek - Místek

 

GPS souřadnice:

49°41´8.650"N, 18°20´54.909"E

Kontakt

info@benucz.com

Tel. +420 725 997 888 (Czech, English)

Tel. +420 606 091 475 (Korean)

Otevírací doba:
PO-SO 11:00-20:00

Najdete nás na